Latvijas Radio bigbends

Latvijas Radio bigbends, Sofija Rubina-Hunter un Jason Hunter

Mūzikas festivāls ''Užutrakio vakarai'' 2020


Latvijas Radio bigbends atgriežas mūzikas festivālā ''Užutrakio vakarai" Traķos, kas ir viens no nozīmīgākajiem kultūras notikumiem Lietuvā, šoreiz kā viesmāksliniekus līdzi ņemot vokālisti Sofiju Rubinu-Hanteri (Igaunija) un trompetistu Džeisonu Hanteru (ASV, Igaunija). Koncertā mākslinieki atskaņos gan savus oriģināldarbus, gan arī populārākās džeza mūzikas melodijas.

Sofija Rubina - Hantere ir džeza dziedātāja no Igaunijas, kura arī aiz savas valsts robežām zināma kā talantīga un radoša māksliniece. Dziedāšanu mācījusies mūzikas koledžā Sočos (Krievija), studējusi Vācijā Cottbus konservatorijā un Tartū Universitātē, kā arī prestižajā Bērklijas mūzikas koledžā, ASV. Mākslinieces džeza albums “In The Land Of OO-Bla-Dee”, kas izdots 2016. gadā, ieguvis Igaunijas Mūzikas balvu kategorijā “Labākais džeza albums”.

Amerikāņu trompetists, aranžētājs un komponists Džeisons Hanters mūziku apguvis Fullertonas un Bērklija koledžās. Kopā ar dažādiem māksliniekiem viņš uzstājies visā pasaulē, savā spēles manierē apvienojot mūsdienu džezu ar Rietumeiropas labākajām mūzikas tradīcijām. Džeisona Hantera muzicēšanu droši var uzskatīt īpašu veldzi prātam, ķermenim un dvēselei.

9. August, 19:00
UŽUTRAKIS MANSION HOUSE