Latvijas Radio bigbends

Raimonds Pauls, Indriķis Veitners un LRBB.Veltījums G.Rozenbergam


Raimonds Pauls - taustiņinstrumenti
Indriķis Veitners - saksofons
Latvijas Radio bigbends 

Programmā:
Gunāra Rozenberga kompozīcijas no pagājušā gadsimta 70. un 80. gadiem 

Latvijas Radio bigbends, piedaloties Maestro Raimondam Paulam un džeza vēsturniekam, saksofonistam, klarnetistam Indriķim Veitneram, atskaņos leģendārā trompetista, komponista un aranžētāja Gunāra Rozenberga 70. un 80. gados tapušos skaņdarbus. 

2022. gadā, atzīmējot Gunāra Rozenberga 75. gadu jubileju, Latvijas Radio bigbends izdevniecības “Jersika” paspārnē ierakstīja skaņuplati ar G.Rozenberga oriģinālkompozīcijām, un tās ierakstā kā solisti piedalījās arī vairāki komponista laikabiedri - Jurijs Smirnovs, Aivars Hermanis, Madars Kalniņš, Bruno Jurgenbergs un citi. Darbs pie ieraksta ir noslēdzies un koncerts VEF Kultūras pilī būs arī šīs skaņuplates prezentācijas koncerts, kas turklāt tiks papildināts ar sarunām par G.Rozenbergu un viņa mūziku - tās vadīs profesors, džeza vēsturnieks Indriķis Veitners. 

Skaņuplates ieraksts Latvijas Radio bigbendam bijis interesants un aizraujošs ceļojums laikā, uzzinot daudz jauna gan par Gunāru Rozenbergu, gan Latvijas džeza vēsturi, un koncerta apmeklētājiem tiek sniegta unikāla iespēja izdzīvot šo ceļojumu vēlreiz, caur G.Rozenberga mūzikas skaņām! 

14. April, 19:00
VEF CULTURE PALACE