Latvijas Radio bigbends

Chris Noah

Mūziķis Chris Noah, īstajā vārdā Krists Indrišonoks, 2016. gadā izdeva savu otro singlu “You”, kas kļuva par Latvijā vienu no spēlētākajām dziesmām 2016. gadā un 2017. gadā ieguva Autortiesību Bezgalības balvu. Tam sekoja mini-albums jeb EP “What About Tomorrow”, kas tika nominēts labākajai debijai Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2018”.

2018. gadā Chris Noah sadarbībā ar producentu Kristoferu Harisu ierakstīja 3 dziesmas “River”, “Fall Through” un “Inside Out”.  Līdz ar šo dziesmu iznākšanu, viņa mūziku sāka ievērot un pievērst uzmanību starptautiski mūzikas blogi (Indie Air, AlexRainBirdMusic, Wolf in a Suit, Uranium Music, Purple Melon Mystic Sons, Music Injection), savukārt “Fall Through” kļuva par mūziķa visvairāk Latvijas radio stacijās atskaņoto dziesmu.

Chris Noah ir uzstājies gan pašmāju festivālos Positivus, Summer Sound, Bauskas Tas Te, gan Reeperbahn festivālā Hamburgā, Tallinā Tallinas Mūzikas nedēļas ietvaros, kā arī ir iesildījis tādus māksliniekus kā The Naked and Famous, Tom Odell un LP.

2019.gadā Chris Noah izpārdeva solo koncertu Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā un parakstīja ierakstu līgumu ar starptautisko kompāniju  “Made in Baltics / Sony Music Entertainment”, kuru paspārnē 2020. gada 20. martā iznāca EP “Distance”.